APARTAMENT BROADWAY

Największy z naszych apartamentów (85 m2) mieszczący się przy ul. Szerokiej 36 w neogotyckiej kamienicy z 1896 r.  Apartament jest wyposażony w stylowe i funkcjonalne meble, duże łóżko małżeńskie w sypialni i zestaw wypoczynkowy w salonie (sofa i fotele), duże biurko, płaskie telewizory, bezprzewodowy (bezpłatny) dostęp do internetu, obszerną kuchnię z niezbędnymi naczyniami, sztućcami i innymi przedmiotami użytku codziennego (apartament nie posiada klimatyzacji). Łazienka jest wyposażona m.in. w wannę, pralkę oraz suszarkę stojącą. Z okien apartamentu rozpościera się piękny widok na ulicę Szeroką i fragment Starego Rynku oraz zrewitalizowane dziedzińce pobliskich kamienic. Gości, którzy nie mają ochoty samodzielnie przygotowywać sobie śniadania zapraszamy na pyszny poranny posiłek serwowany w formie bufetu („stół szwedzki”) do odległego o kilka minut drogi pieszo (200 metrów) Hotelu Pod Orłem.

WAŻNE:

  • zameldowanie/wymeldowanie Gości odbywa się w recepcji Hotelu Pod Orłem przy ul. Mostowej 17 w Toruniu (200 m od apartamentu),

  • doba apartamentowa zaczyna się o 15.00 (odbiór kluczy możliwy do godz. 22.00) i kończy o 11.00,

  • wejście do apartamentu tylko po schodach (drugie piętro).

 

CENNIK

(Obowiązuje do końca marca 2020 r.*)

Niższe ceny w Apartamentach Hotelu Pod Orłem zaczynają się już przy pobycie min. 2 doby!

CENA ZA APARTAMENT ZA DOBĘ W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI DNI POBYTU * 1

1 dzień

2 dni

3 dni

4 dni

5 dni i więcej

330 zł1

270 zł1

250 zł1

240 zł1

2301

USŁUGI DODATKOWE

Sprzątanie (tylko na życzenie)

60 zł

Łóżeczko turystyczne

Gratis

Śniadanie (serwowane w Hotelu Pod Orłem)

23 zł/os.2

Zwierzęta

Nie są akceptowane

Opłata miejscowa (od 2 doby)

2 zł/os.3

* Apartament Broadway zastrzega sobie prawo zmiany cen podczas wybranych imprez kulturalnych i sportowych. Apartament Broadway zastrzega sobie również prawo oczekiwania wpłaty zaliczki lub przedpłaty za rezerwacje apartamentu w określonych terminach.

1 Podana cena apartamentu nie zawiera kosztu śniadania i miejsca parkingowego.

2 Śniadania są serwowane w sali śniadaniowej Hotelu Pod Orłem w Toruniu, przy ul. Mostowej 17 i podawane w formie „stołu szwedzkiego”. Chęć skorzystania ze śniadania serwowanego w hotelu należy zgłosić dzień wcześniej do godz. 22.00.

3 Apartament Broadway zobligowany jest do pobierania „opłaty miejscowej” od Gości przebywających w Toruniu dłużej niż jedną dobę lecz za cały pobyt. Opłata nie jest pobierana w przypadkach określonych przepisami uchwały Rady Miasta Torunia (Uchwala Nr 430/12). Więcej informacji na ten temat udziela obsługa Apartamentu.

karty płatnicze