Apartament Broadway

Największy z naszych apartamentów (85 m2) mieszczący się przy ul. Szerokiej 36 w neogotyckiej kamienicy z 1896 r.  Apartament jest wyposażony w stylowe i funkcjonalne meble, duże łóżko małżeńskie w sypialni i zestaw wypoczynkowy w salonie (sofa i fotele), duże biurko, płaskie telewizory, bezprzewodowy (bezpłatny) dostęp do internetu, obszerną kuchnię z niezbędnymi naczyniami, sztućcami i innymi przedmiotami użytku codziennego (apartament nie posiada klimatyzacji). Łazienka jest wyposażona m.in. w wannę, pralkę oraz suszarkę stojącą. Z okien apartamentu rozpościera się piękny widok na ulicę Szeroką i fragment Starego Rynku oraz zrewitalizowane dziedzińce pobliskich kamienic.

Na terenie Apartamentu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów/wyrobów tytoniowych.

Ważne

  • zameldowanie/wymeldowanie Gości odbywa się w recepcji Hotelu Pod Orłem przy ul. Mostowej 17 w Toruniu (200 m od apartamentu)
  • doba apartamentowa zaczyna się o 15.00 (odbiór kluczy możliwy do godz. 22.00) i kończy o 11.00
  • wejście do apartamentu tylko po schodach (drugie piętro)

CENNIK

Obowiązuje do końca 2023 roku*

Cena za dobę hotelową265 zł *
Sprzątanie (tylko na życzenie)60 zł
Łóżeczko turystyczne30 zł
ZwierzętaNie są akceptowane

* Apartament Broadway zastrzega sobie prawo zmiany cen podczas wybranych imprez kulturalnych i sportowych. Apartament Broadway zastrzega sobie również prawo oczekiwania wpłaty zaliczki lub przedpłaty za rezerwacje apartamentu w określonych terminach.

GALERIA