Apartament Broadway

Największy z naszych apartamentów (85 m2) mieszczący się przy ul. Szerokiej 36 w neogotyckiej kamienicy z 1896 r.  Apartament jest wyposażony w stylowe i funkcjonalne meble, duże łóżko małżeńskie w sypialni i zestaw wypoczynkowy w salonie (sofa i fotele), duże biurko, płaskie telewizory, bezprzewodowy (bezpłatny) dostęp do internetu, obszerną kuchnię z niezbędnymi naczyniami, sztućcami i innymi przedmiotami użytku codziennego (apartament nie posiada klimatyzacji). Łazienka jest wyposażona m.in. w wannę, pralkę oraz suszarkę stojącą. Z okien apartamentu rozpościera się piękny widok na ulicę Szeroką i fragment Starego Rynku oraz zrewitalizowane dziedzińce pobliskich kamienic.

Na terenie Apartamentu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów/wyrobów tytoniowych.

Gości, którzy nie mają ochoty samodzielnie przygotowywać sobie śniadania zapraszamy na pyszny poranny posiłek serwowany w formie bufetu („stół szwedzki”) do odległego o kilka minut drogi pieszo (200 metrów) Hotelu Pod Orłem.

Ważne
  • zameldowanie/wymeldowanie Gości odbywa się w recepcji Hotelu Pod Orłem przy ul. Mostowej 17 w Toruniu (200 m od apartamentu)
  • doba apartamentowa zaczyna się o 15.00 (odbiór kluczy możliwy do godz. 22.00) i kończy o 11.00
  • wejście do apartamentu tylko po schodach (drugie piętro)

CENNIK

Obowiązuje do końca 2022 roku*

Cena za dobę hotelową265 zł *
Sprzątanie (tylko na życzenie)60 zł
Łóżeczko turystyczneGratis
ZwierzętaNie są akceptowane
Opłata miejscowa (od 2 doby)2 zł/os.1

* Apartament Broadway zastrzega sobie prawo zmiany cen podczas wybranych imprez kulturalnych i sportowych. Apartament Broadway zastrzega sobie również prawo oczekiwania wpłaty zaliczki lub przedpłaty za rezerwacje apartamentu w określonych terminach.

1 Apartament Broadway zobligowany jest do pobierania „opłaty miejscowej” od Gości przebywających w Toruniu dłużej niż jedną dobę za cały pobyt. Opłata nie jest pobierana w przypadkach określonych przepisami uchwały Rady Miasta Torunia (Uchwala Nr 430/12). Więcej informacji na ten temat udziela obsługa Apartamentu.

GALERIA