Apartamenty Pod Orłem

Hotel Pod Orłem poza pokojami hotelowymi dysponuje również 7 apartamentami zlokalizowanymi przy ul. Szerokiej 38 (blisko Starego Rynku), w średniowiecznej kamienicy z przełomu XIV i XV w. (wejście na wyższe piętra tylko po schodach- brak windy). Apartamenty są wyposażone w funkcjonalne meble, duże łóżka małżeńskie, płaskie telewizory, bezprzewodowy (bezpłatny) dostęp do internetu, aneksy kuchenne z lodówką, płytą grzejną, niezbędnymi naczyniami, sztućcami i innymi przedmiotami użytku codziennego (apartamenty nie posiadają klimatyzacji). Łazienki są wyposażone w wanny z natryskiem. Z okien apartamentów rozpościera się piękny widok na ulicę Szeroką i fragment Starego Rynku lub na zrewitalizowane dziedzińce pobliskich kamienic.

Na terenie Apartamentów obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów/wyrobów tytoniowych.

Gości, którzy nie mają ochoty samodzielnie przygotowywać sobie śniadania zapraszamy na pyszny poranny posiłek serwowany w formie bufetu („stół szwedzki”) do odległego o kilka minut drogi pieszo (200 metrów) Hotelu Pod Orłem.

Ważne
  • zameldowanie/wymeldowanie Gości odbywa się w recepcji Hotelu Pod Orłem przy ul. Mostowej 17 w Toruniu (200 m od apartamentów)
  • doba apartamentowa zaczyna się o 15.00 (odbiór kluczy możliwy do godz. 22.00) i kończy o 11.00 następnego dnia (zwrot kluczy możliwy od godz. 6.00)
  • wejście do apartamentów tylko po schodach (I, II, III lub IV piętro)

CENNIK

Obowiązuje do końca 2022 roku*

Cena za dobę hotelową – apartamenty nr 1 – 6235 zł *
Cena za dobę hotelową – apartament nr 7255 zł *
Sprzątanie (tylko na życzenie)60 zł
Łóżeczko turystyczneGratis
ZwierzętaNie są akceptowane
Opłata miejscowa (od 2 doby)2 zł/os.1

* Apartamenty Hotelu Pod Orłem zastrzegają sobie prawo zmiany cen podczas wybranych imprez kulturalnych i sportowych. Apartamenty Hotelu Pod Orłem zastrzegają sobie również prawo oczekiwania wpłaty zaliczki lub przedpłaty za rezerwacje apartamentu/apartamentów w określonych terminach.

1 Apartamenty Hotelu Pod Orłem zobligowane są do pobierania „opłaty miejscowej” od Gości przebywających w Toruniu dłużej niż jedną dobę za cały pobyt. Opłata nie jest pobierana w przypadkach określonych przepisami uchwały Rady Miasta Torunia (Uchwala Nr 430/12). Więcej informacji na ten temat udziela obsługa Apartamentów.

GALERIA

APARTAMENT NR 1

APARTAMENT NR 2

APARTAMENT NR 3

APARTAMENT NR 4

APARTAMENT NR 5

APARTAMENT NR 6

APARTAMENT NR 7