HOTEL / ul. Mostowa 17

Hotel Pod Orłem jestHotel Pod Orłem w Toruniu jednym z najstarszych hoteli w Toruniu. Swoją działalność rozpoczął już w 1886 roku. Znajduje się  w samym centrum toruńskiej Starówki przy ulicy Mostowej 17, która należy do najwcześniej wytyczonych i najważniejszych ulic po lokacji Torunia. Dziś jest jedną z największych atrakcji zabytkowej starówki, na której co roku w okresie letnim odbywają się targi rzemiosła i rękodzielnictwa.

Hotel łączy tradycję z nowoczesnością, dając możliwość poczucia zamierzchłych czasów w wystroju i duchu obiektu, w połączeniu z dzisiejszą sztuką i wygodami.

APARTAMENTY / ul. Szeroka 38

Toruń, ul Szeroka w 1910 r.Hotel Pod Orłem poszerzając swoją ofertę pokoi, oddaje do dyspozycji Gości apartamenty przy ul. Szerokiej- głównym deptaku miasta, jednej z ważniejszych atrakcji toruńskiej Starówki, skąd tylko parę kroków do pomnika Kopernika, Rynku i Ratusza Staromiejskiego oraz wielu innych atrakcji turystycznych i miejsc spotkań towarzyskich jak i biznesowych.

Apartamenty mieszczą się w średniowiecznej kamienicy z przełomu XIV i XV w., z jedyną na ulicy Szerokiej zachowaną fasadą gotycką. W kilku apartamentach zachowały się piękne renesansowe polichromowane stropy drewniane.

Apartamenty Pod Orłem to doskonałe miejsce na krótszy lub dłuższy, romantyczny wypoczynek we dwoje, a także dodające prestiżu przy pobytach w Toruniu w celach biznesowych.

Jednym z ważniejszych atutów naszych apartamentów jest również atrakcyjna cena wynajmu zwłaszcza długoterminowego.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pokoi i apartamentów oraz aktualnymi promocjami, a także obejrzenia galerii zdjęć. Zachęcamy również do przeglądania aktualności, gdzie zamieszczane są m.in. ciekawe informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych i sportowych w Toruniu.

Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć!

Pragniemy BARDZO PODZIĘKOWAĆ PAŃSTWU- naszym Gościom za tak miłe i znaczące -kolejny rok z rzędu- wyróżnienie naszego hotelu w tak prestiżowym portalu internetowym jakim jest Tripadvisor! Dziękujemy za docenienie pracy całego zespołu hotelu- motywuje nas to do dalszej wytężonej pracy, z której (m.in. dzięki takim wyróżnieniom) czerpiemy również wiele radości!