Hotel

POKOJE

Hotel Pod Orłem dysponuje 49 miejscami w pokojach jedno- i dwuosobowych, rozmieszczonymi na trzech piętrach zabytkowej kamienicy w centrum starego miasta (hotel nie posiada windy). Na terenie hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów/wyrobów tytoniowych.

Każdy pokój standardowo na wyposażeniu ma łóżko/łóżka, telewizor, biurko/stolik, szafę oraz podstawowe kosmetyki i suszarkę (pokoje nie posiadają klimatyzacji). Do dyspozycji Gości jest dostępny w całym obiekcie bezpłatny internet bezprzewodowy. W łazienkach pokoi standardowych do dyspozycji Gości są prysznice, natomiast w pokojach o podwyższonym standardzie wanny. Dodatkowo w pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się lodówki i czajniki. Na parterze hotelu znajduje się pokój przystosowany do pobytu osób mających problem z poruszaniem się. Gościom przybywającym do Hotelu z małym dzieckiem bezpłatnie udostępniamy łóżeczko turystyczne.

Pokoje w naszym hotelu wyróżniają się spośród wielu typowych pokoi hotelowych. Urządzane są (każdy pokój w niepowtarzalny sposób) tak aby były funkcjonalne i jednocześnie przytulne, a przy tym również aby oddawały nastrój tego miejsca głęboko związanego z tradycją, kulturą i historią nie tylko miasta czy regionu ale i całego świata.

SALA ŚNIADANIOWA

Śniadania są podawane w formie bufetu („stół szwedzki”) na sali znajdującej się przy recepcji hotelowej od 7.30 do 10.00. Serwowane są m.in. parówki/kiełbaski, jajecznica, zestawy wędlin i serów, konfitury, płatki, owoce oraz słodkości (ciasta, ciastka), itd.

PARKING

Dysponujemy niewielkim parkingiem przy hotelu na auta osobowe (konieczna wcześniejsza rezerwacja).

CENNIK

Obowiązuje do końca 2023 roku*

RODZAJ POKOJUCENY STANDARDOWE *
Pokój 1-osobowy (standardowy)135 zł1
Pokój 1/2-osobowy (standardowy)215 zł1
Pokój 1/2-osobowy (podwyższony standard)245 zł1
Pokój 1/2-osobowy (mały apartament)255 zł1
Duży apartament269 zł1
USŁUGI DODATKOWE
Śniadanie30 zł / osoba
Parking35 zł / doba hotelowa
Zmiana pościeli częściej niż po trzeciej nocy50 zł
Dostawka60 zł
Łóżeczko turystyczneGratis
ZwierzętaNie są akceptowane

* Hotel zastrzega sobie prawo zmiany cen podczas wybranych imprez kulturalnych, sportowych itp. Hotel zastrzega sobie również prawo oczekiwania wpłaty zaliczki lub przedpłaty za rezerwacje pokoju/pokoi w określonych terminach.

1 Podane ceny pokoi nie zawierają kosztu śniadania i miejsca parkingowego.

Doba hotelowa zaczyna się o 14.00 i kończy o 11.00 następnego dnia.

Śniadania są podawane w formie „stołu szwedzkiego”.

Hotel dysponuje pokojem przystosowanym do pobytu osób niepełnosprawnych (szczegółowych informacji udziela obsługa hotelu).

GALERIA

POKÓJ JEDNOOSOBOWY (STANDARDOWY)

POKÓJ DWUOSOBOWY (STANDARDOWY)

POKÓJ DWUOSOBOWY Z ODDZIELNYMI ŁÓŻKAMI (STANDARDOWY)

POKÓJ DWUOSOBOWY (PODWYŻSZONY STANDARD)

POKÓJ DWUOSOBOWY (MAŁY APARTAMENT)

DUŻY APARTAMENT