POKOJE

Hotel Pod Orłem dysponuje 65 miejscami w pokojach jedno- i dwuosobowych, rozmieszczonymi na trzech piętrach zabytkowej kamienicy w centrum starego miasta (hotel nie posiada windy).

Każdy pokój standardowo na wyposażeniu ma łóżko/łóżka, telewizor, biurko/stolik, szafę oraz podstawowe kosmetyki i suszarkę (pokoje nie posiadają klimatyzacji). Na terenie całego hotelu dla Gości dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. W łazienkach pokoi standardowych do dyspozycji Gości są prysznice, natomiast w pokojach o podwyższonym standardzie wanny. Dodatkowo w pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się lodówki i czajniki. Na parterze hotelu znajduje się pokój przystosowany do pobytu osób mających problem z poruszaniem się. Gościom przybywającym do Hotelu z małym dzieckiem bezpłatnie udostępniamy łóżeczko turystyczne.

Pokoje w naszym hotelu wyróżniają się spośród wielu typowych pokoi hotelowych. Urządzane są (każdy pokój w niepowtarzalny sposób) tak aby były funkcjonalne i jednocześnie przytulne, a przy tym również aby oddawały nastrój tego miejsca głęboko związanego z tradycją, kulturą i historią nie tylko miasta czy regionu ale i całego świata.

SALA ŚNIADANIOWA

Śniadania są podawane w formie bufetu („stół szwedzki”) na sali znajdującej się przy recepcji hotelowej, od poniedziałku do piątku od 7.00 od 10.00 i od soboty do niedzieli od 7.00 do 11.00. Serwowane są m.in. parówki/kiełbaski, jajecznica, zestawy wędlin i serów, konfitury, płatki, owoce oraz słodkości (ciasta, ciastka), itd.

PARKING

Dysponujemy niewielkim parkingiem przy hotelu na auta osobowe (wskazana wcześniejsza rezerwacja).

 

 

CENNIK

(Obowiązuje w 2019 r.*)

Rodzaj pokoju

Ceny standardowe pokoi*

POKOJE HOTELOWE

Pokój 1-osobowy (standardowy)

130 zł1

Pokój 1/2-osobowy (standardowy)

170 zł1

Pokój 1/2-osobowy (podwyższony standard)

210 zł1

Apartament mały (hotelowy)

245 zł1

Apartament duży (hotelowy)

300 zł1

Usługi dodatkowe

Śniadanie

23 zł/os.

Parking

25 zł/doba hotelowa

Zmiana pościeli częściej niż po trzeciej nocy

50 zł

Dostawka

50 zł

Łóżeczko turystyczne

Gratis

Zwierzęta

Nie są akceptowane

Opłata miejscowa (od 2 doby)2

2 zł/os

* Hotel zastrzega sobie prawo zmiany cen podczas wybranych imprez kulturalnych i sportowych. Hotel zastrzega sobie również prawo oczekiwania wpłaty zaliczki lub przedpłaty za rezerwacje pokoju/pokoi w określonych terminach.

1 Podane ceny pokoi nie zawierają kosztu śniadania i miejsca parkingowego.

2 Hotel zobligowany jest do pobierania „opłaty miejscowej” od Gości przebywających w Toruniu dłużej niż jedną dobę lecz za cały pobyt. Opłata nie jest pobierana w przypadkach określonych przepisami uchwały Rady Miasta Torunia (Uchwala Nr 430/12). Więcej informacji na ten temat udziela obsługa Hotelu.

Doba hotelowa zaczyna się o 14.00 i kończy o 12.00 następnego dnia.

Śniadania są podawane w formie „stołu szwedzkiego”.

Hotel dysponuje pokojem przystosowanym do pobytu osób niepełnosprawnych (szczegółowych informacji udziela obsługa hotelu).

karty płatnicze